Олійник Дар’я, учениця 10 класу ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. - учасниця Всеукраїнського конкурсу Intel Еко-Україна 2020

Дата: 19.02.2020 14:20

Олійник Дар´я, учениця 10 класу ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. - учасниця Всеукраїнського конкурсу Intel Еко-Україна 2020. Свою роботу «Еволюція людини та людства» вона присвятила дослідженню рівня розвитку людства, який базується на основі загальнокосмічних законів та впливу на еволюцію людини тіла кібернетично-комп´ютерного простору.
Разом з керівником Н.Я.Кавун вони висунули гіпотезу, що Земля – самодостатній космічний корабель, який прямує до деякого пункту досконалості. Ми тут визріваємо, ростемо, еволюціонуємо і саме наші світлі емоції потрібні для власної еволюції Всесвіту, у якому ми подорожуємо.
Тож, пам´ятайте, що кожен сам малює свою веселку. Не економте фарби, живіть красиво!