Модель виховної системи школи

Дата: 25.09.2020 12:26

Основними завданням,  яке ставила перед собою школа щодо виховання учнів – є виховання свідомого  громадянина, патріота, набуття молоддю соціального досвіду, високої культури міжнаціональних відносин, формування в школярів потреби та уміння жити в громадянському суспільстві, духовності та фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної, екологічної культури.

Для реалізації  виховних завдань у школі був розроблений план виховної роботи, ключовими нормативними документами, на які спираються педагоги є: Конституція України, Декларація прав людини, Конвенція ООН про права дитини,  закон України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, інші законодавчі акти України, постанови Верховної Ради України, акти  Президента України, прийняті відповідно до Конституції та законів України, Кабінету Міністрів України, накази Міністерством освіти і  науки України, інших центральних органів виконавчої влади, Загальнодержавні та міські програми, рішення місцевих органів виконавчої влади та органів.