Учениця 10 А класу ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. Чепель Вікторія здобула диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі - захисті науково дослідницьких робіт Малої академії наук України!

Дата: 21.02.2020 11:31

10-11 лютого 2020 року в м. Житомирі відбувся Всеукраїнський конкурс - захист науково дослідницьких робіт Малої академії наук України. В секції історичне краєзнавство
представила свою роботу "Рух опору в роки Другої світової війни в історії мого рідного краю" учениця 10 А класу ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. Чепель Вікторія, яка здобула диплом ІІІ ступеня. Вітаємо її з перемогою!

Грабовський Юрій Володимирович, вчитель історії ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст.