Загальношкільний дистанційний фестиваль "Таланти твої рідна школо". Номінація "Образотворче мистецтво"

Дата: 30.05.2022 09:56

До дня захисту дітей.

В ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів створено належні умови для розвитку здібностей та талантів здобувачів освіти.

Великий педагог В. Сухомлинський в кожній дитині бачив творця, творця з його ще не розкритими здібностями і можливостями.

Творчість дітей - це глибоко своєрідна сфера їхнього духовного життя, самовираження, самоутвердження, в якій яскраво розкривається індивідуальна самобутність кожної дитини.

В творчості людина реалізує в усій повноті свої знання, уміння та здібності, а отже отримавши можливості випробувати себе в різних видах діяльності, наочно переконуються в наявному арсеналі знань, умінь та здібностей і цим самим адекватно оцінює свої можливості, що безумовно сприяє в майбутньому правильному вибору професії.

Розвиток творчих здібностей учнів, залучення їх до творчої діяльності в деякій мірі уберігає школярів від моральної деградації. Адже не секрет, що підлітки, які позбавлені можливості самовираження, більш схильні до правопорушень.