Клуб "Правовий меридіан"

Клуб "Правовий меридіан" (інформація за 2022-2023 н.р.)

Клуб "Правовий меридіан" (інформація за 2021-2022 н.р.)

Клуб "Правовий меридіан" (інформація за 2020-2021 н.р.)

Дата: від до Скинути

У рамках Міжнародної акції "16 днів проти насильства "до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, "Правовий меридіан" Пулинського ліцею створив соціальний ролик. Запрошуємо до перегляду!

12:57 01.12.2023

Тиждень права

В Україні, починаючи з 2008 року, прийнято офіційно відзначати День прав людини - 10 грудня. Саме до цього свята традиційно проводиться тиждень права.

14:55 09.12.2022

Тиждень доброчесності

Формування цінностей у дітей починається зі школи, однак небагато учнів знають, що таке корупція, усвідомлюють її наслідки та інтегрованість у різні сфери суспільного життя. Діти рідко стикаються з цією темою, а вона складна і потребує комплексного підходу. Ще менше з учнями говорять про доброчесність – як протиставлення корупції. Пов’язано це із тим, що, на перший погляд, поняття доброчесності є абстрактним, тому говорити про неї може бути складно чи некомфортно. Тому Тиждень доброчесності – це перше занурення школярів у цю тематику, яке допоможе сформувати базове, необхідне відповідно до їхнього віку, розуміння.

14:42 09.12.2022

Обласний вебінар "Знай свої права! Знай про свою відповідальність! Живи безпечно!"

19 січня здобувачі освіти ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь в обласному вебінарі "Знай свої права! Знай про свою відповідальність! Живи безпечно!". Мета заходу: систематизація та підвищення рівня знань про права та обов'язки людини, зокрема молоді, підтримка молодіжних ініціатив та активностей в суспільстві. Вебінар  організований Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спільно з регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Житомирській області (Коваленко О.В.).

10:58 19.01.2022

Всеукраїнський конкурс "я-громадянин, я маю право"

З метою підвищення рівня правових знань школярів, сприяння формуванню правової культури та свідомості був проведений всеукраїнський конкурс "я-громадянин, я маю право". Диплом 2 ступеня отримав учень 10-а класу Пашківський Олександр. Бажаємо йому успіхів у вивченні правових дисциплін.

10:54 12.01.2022